16. ročník 24 hodin pro Kuře


Připravujeme Pro Vás a zejména pro Vaše děti spoustu zábavy, jejíž výtěžek bude na podporu projektu Pomozte Dětem. 16. ročník 24 hodin pro Kuře 19-20.6 2021. Akce je již tradiční závod rádiem řízených modelů aut třídy Mini-Z s názvem 24 hodin pro Kuře na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem.

V této soutěži se utkají týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti. Můžete je podporovat po celou dobu závodu, na který se nevybírá žádné vstupné.
Děti si budou moci vyzkoušet jak se staví plastikové modely, zajezdit si s RC modely aut a zemědělské techniky, Siku World, šlapací traktory, naučíme jak si správně čistit zuby s kartáčky Curaprox. Váš případný příspěvek bude určen na podporu rojektu Pomozte dětem.

Neváhejte a pojďte podpořit svou účastí dobrou věc.

Pro závodní týmy je otevřená registrace.

Registrace je možná jen emailem tretera@peckamodel.cz
Do závodu bude možno registrovat max 10 týmů.

1.Klatovy 1, Jan Kurc, Vít Pfeffer, Vojtěch Schmidt
2.Klatovy 2, Petr Palarczyk, Šimon Mrkos, Vladimír Hrubý
3.Klatovy 3, Mikuláš Malafa, Jiří Pfeffer
4.Pecka Modelář Mini-Z Team, Martin Grivalský, Petr Křišťan, Petr Dvořák
5.AVZO Neratovice Kids Team, Tereza Prejsová, Simona Minárová, Patrik Minár
6.PinK Team, Martin Beran, Jiří Garbaczewskii, Marcel Dostál
7.Kapr Team, Míla Kapr Kliský
8.Benetti Racing, Jan Benetka
9.  volné
10. volné

Podmínkou účasti bude buď negativní test, uplynutí 22 dnů po první očkovací dávce či maximálně 90 dní od prodělané nemoci covid-19. Na parkovišti OC Letňany je možnost se nechat otestovat. Všichni musejí nosit respirátor. Dále pokud někdo má chuť nám pomoci s realizací závodu sbírkou atd. určitě je vítán .
Tím pádem máme na starosti spoustu atrakcí a sbírku určitě hledáme každého dobrovolníka který nám může s akcí jakkoliv pomáhat. Prosím dejte vědět kdo můžete přijít pomáhat.