první expedice MINI-Z Buggy

MM1004-3Modelářský klub První Mini-Z Racer ČR bude pořádat historicky první expedici pro auta třídy Mini-Z . Start bude na Kampě a cíl u Petřínské rozhledny.

Auta by měla být Mini-Z Buggy v úpravě Comic Racer a to nejlépe s vlastnoručně vyrobenou karoserií s papíru. Čestmír Řanda připraví několik karoserií ke stažení na klubových stránkách. Fantazii se opravdu v tomto případě meze nekladou tedy můžete osadit svoje chassis tedy jakoukoliv karoserií třeba traktorem nebo náklaďákem.

Nejedná se o závod, ale hlavně o přátelské setkání souzněných duší a propagaci třídy Mini-Z. Proto není tuning nijak omezen a v postatě můžete mít zetko jakkoliv upraveno. Proto jsme tuto expediční výpravu na vrchol Petřína otevřeli i pro Mini-Z Monster a Mini -Z Overland. Samozřejmě můžete jet jen s neupravenou Mini-z Buggy, ale papírový Comic bude určitě předností. Ještě jednou raději připomínám není to závod, ale hlavně příjemná procházka spojená s Mini-Z s moc pěkným výhledem na starou Prahu a0_6892a_ff7119db_-1-XL doufáme, že bude hlavně spojena s povídáním si o autech Mini-Z a zakončená s posezením u Petřínské věže. Pokud někdo bude chtít se zetkem na Petřín vyběhnout je to jeho volba, ale bude na nás nahoře čekat.

Tak kdo má chuť s námi zdolat Petřín tak 13. srpna v 17 hodin startujeme z nádvoří Michnova paláce.

Více bude v průběhu července a začátkem srpna na klubovém facebooku 1.Mini-Z Racer ČR a klubových stránkách www.mini-z.cz

Prosím o případné zájemce o registraci emailem